Обавештење за родитеље првака

У први разред школске 2015/2016. године уписују се деца рођена од 01.марта 2008. до 01. марта 2009. године.

Упис почиње 01. априла 2015.године.

Ваше дете може похађати класичну (сменску) наставу са или без продуженог боравка или целодневну наставу, у складу са потребама родитеља.

Ваше дете у нашој школи можете уписати у следеће облике наставе:

`Целодневна настава

(ученици бораве у школи сваки дан од 8-16х где имају обезбеђена 3 оброка: доручак, ручак и ужину). Имају две учитељице-једну пре подне од 8-12х и једну после подне од 12-16х. Књиге, свеске и прибор за школу остају у току недеље у школи, јер се све обавезе ураде у школи. Између блокова наставе ученици имају одмор у игри на школском дворишту. Књиге се преко викенда носе кући где родитељи могу сагледати шта је претходне недеље урађено у школи.)

Редовна настава

(ученици похађају школу у сменама које се недељно мењају : пре подневна смена почиње у 8х, а послеподневна од 14х) и

Редовна настава са коришћењем продуженог боравка

(Продужени боравак је облик организованог рада са децом од И до ИВ разреда и представља могућност да деца, поред редовне наставе, бораве у школи још један део дана, док су им родитељи на послу. Радно време боравка је од 7-16х, а ученици у боравку имају обезбеђена 3 оброка .)

Документа потребна за упис:

извод из матичне књиге рођених (фотокопија9
лекарско уверење изабраног педијатра
фотокопија личне карте родитеља
потврда о похађању припремног предшколског програма
У основну школу “Бранко Радичевић” уписују се деца која станују у следећим улицама:

– Антона Чехова
– Весе Стајића од броја 22 до 36 и од броја 15 до 27
– Данила Киша
– Васе Пелагића
– Јеврејска – непарни бројеви.
Уколико желите да упишете дете у нашу школу, а станујете у улици која није на списку улица које припадају нашој школи, потребно је да поднесете захтев за упис детета у школу (подноси се у секретаријату школе).

У школи се негују мирно, квалитетно и несметано образовање, другарски односи, толеранција и поштовање како вршњака тако и млађих ученика и наставника. У току наставе ученици не напуштају школску зграду.

Школа нуди простране и светле учионице, фискултурну салу, кухињу са трпезаријом,дневни боравак, велико и мало двориште,специјализоване кабинете и библиотеку.

ДОБРО ДОШЛИ БУДУЋИ ПРВАЦИ !